• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
                             
  • AntreTadilat
  • Asma Tavan Led ışık
  • Banyo Tadilat
  • Hilton Lavabo Geberit
  • Salon Tadilat
  • Asma Tavan Led ışık saten boya
  • Mutfak Tadilat
  • Asma Tavan Led ışık kalebodur
Komple Ev Tadilat İşlerinizi Firmamız Garantisinde
Anahtar Teslim Yapıyoruz

Müşteri Memnuniyeti

Uygun Fiyat

Uzman Kadromuz

Kaliteli Hizmet Garantisi

0212 663  7  663
Hedefimiz


                  

PROFESYONEL :

Projelerimizde yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübenin getirdiği profesyonel yaklaşım, bizler için olmazsa olmazlar arasında. Çalışanlarımız ve yönetim kadromuzun, tecrübesine verdiğimiz önemin yanısıra, proje ortaklıklarımızdaki, seçimleri de büyük bir titizlik ve özenle yürütüyoruz. Yılların tecrübesiyle biliyoruz ki; standartları zorlayan başarılı sonuçlar, ancak profesyonelliğe verilen önemle elde edilir.

KALİTELİ :

Ürettiğimiz her projeyi, ileri teknolojiyi bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile harmanlıyor ve uluslararası kalite standartlarında olmasını sağlıyoruz. Proje aşamasından, satış sonrasına kadar her aşamada, tüm aşamaları detaylı ve titiz bir şekilde denetim sürecinden geçiriyor, yasal gerekliliklere uyarak yüksek kalitemizin sürerliliğinden asla taviz vermiyoruz.

İNSAN ODAKLI :

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve diğer tüm paydaşlarımızın mutluluğunu sağlamak en önemli ilkelerimizden birisi. Çalışanlarımız için mutlu ve güvenli çalışma alanları oluşturuyor, onlara kendilerini geliştirme imkanı sağlıyoruz. Çağın hızını yakalayan, dinamik ve nitelikli projelere imza atan büyük bir aile olmayı, özgür çalışma ortamamız ve çalışanlarımızın fikirlerine verdiğimiz önem sayesinde başarıyoruz. Müşterilerimiz içinse kendilerini rahat, mutlu ve güvende hissettikleri yaşam alanları oluşturmayı önemsiyoruz. Bunun için ürettiğimiz projeleri onlar için tasarlıyor, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile ise her zaman yanlarında oluyoruz. Müşterilerimizi her konuda bilgilendirirken, onların istekleri, görüş ve önerilerini alıyor, böylece “insan odaklı ve toplumla iç içe” yapımızı koruyarak daha iyi projeler üretmek için çalışıyoruz.

YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ :

Ürettiğimiz her projenin sadece içinde yaşayanlar ya da çalışanlar için değil, tüm bölge için önemli olduğunu biliyor ve bu nedenle şehir estetiğine önem veriyoruz. Her projemizde modern mimarinin trendlerini takip ederek şehir estetiğine katkıda bulunacak projeler üretiyor, kaynaklarımızı verimli kullanarak gerekli yatırımları yapıyor ve böylece öncü konumda olmayı sürdürürken kalitemizi sürekli olarak arttırıyoruz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret216060
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.28098.3141
Euro10.065710.1060
Hava Durumu
Saat


Komple Ev Tadilat İşleriniz İçin Ücretsiz Keşif Yapıyoruz

0212 663  7  663